21/05/2024

4-5/12 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-9 για το διήμερο 4-5 Δεκεμβρίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (8η Αγωνιστική)

ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΝΤΑΛΑΣ Π., ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.

Α.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

Πρωτάθλημα Κ-14 (10η Αγωνιστική)

ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Ν.

ΑΕΚ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ.

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-13 (10η Αγωνιστική)

ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΑΕΚ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Ν.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-12 (9η Αγωνιστική)

ΑΕΚ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» (4η Αγωνιστική)

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (8η Αγωνιστική)

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-11 (9η Αγωνιστική)

ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-10 (10η Αγωνιστική)

ΑΕΚ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Ν.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-9 (9η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – ΑΕΚ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις