20/04/2024

31/03 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 31 Μαρτίου, 1-5 και 7 Αρπιλίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9, Κύπελλο Κ-13 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
4ος ΠΡΟΗΜ. 098 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 14:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Αν και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή έρθουν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα τριών λεπτών έκαστο καθαρός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι), πέντε (5) για κάθε ομάδα.
FUTSAL LEAGUE
1οι ΠΡΟΗΜ. 063 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 11:00 ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΡΙΓΛΗ Α.   ΣΚΟΥΝΔΡΙΑΝΟΣ  
1οι ΠΡΟΗΜ. 064 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 03/04/2023 19:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
1οι ΠΡΟΗΜ. 061 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 03/04/2023 22:00 ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
1οι ΠΡΟΗΜ. 062 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ---- Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ --        
Για την πρόκριση στην ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ και σε περίπτωση από μίας νίκης μεταξύ των ομάδων, θα μετρήσει η συνολική διαφορά των τερμάτων (και όχι τα εκτός έδρας γκολ). Εάν οι δύο ομάδες έχουν επιτύχει ίδιο αριθμό τερμάτων και στα δύο παιχνίδια, τότε στον επαναληπτικό αγώνα θα ακολουθηθεί η διαδικασία της παράτασης και εάν προκύψει εκ νέου ισοπαλία, τότε ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι (από πέντε η κάθε ομάδα).
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
1ος ΗΜΙΤ. 128 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 16:45 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΑΕΚ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
1ος ΗΜΙΤ. 127 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 20:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
Σε περίπτωση που και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή αναδειχθούν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα των τριών λεπτών έκαστο, καθαρός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι) κατά την διαδικασία που προβλέπεται από την τελευταία τροποποίηση των Futsal Laws Of The Game της FIFA (πέντε πέναλτι κάθε ομάδα).
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
2ος ΠΡΟΗΜ. 109 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 14:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.  
2ος ΠΡΟΗΜ. 112 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 18:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.  
2ος ΠΡΟΗΜ. 110 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 11:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. BADEMCI Y.  
2ος ΠΡΟΗΜ. 111 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 12:30 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.  
Σε περίπτωση που και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή αναδειχθούν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα των πέντε λεπτών έκαστο, μικτός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι) κατά την διαδικασία που προβλέπεται από την τελευταία τροποποίηση των Futsal Laws Of The Game της FIFA (πέντε πέναλτι κάθε ομάδα).
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
2ος ΗΜΙ. 045 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 18:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
2ος ΗΜΙ. 046 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΤΡΙΤΗ 04/04/2023 20:00 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα υπάρξει παράταση δύο ημιχρόνων, με διάρκεια πέντε (5) λεπτά μικτός χρόνος έκαστο. Αν και μετά την παράταση το αποτέλεσμα είναι εκ νέου ισόπαλο, ακολουθούν πέναλτι, πέντε (5) για κάθε ομάδα.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
18η 075 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 15:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
18η 074 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 19:00 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
18η 073 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 19:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
18η 072 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΑΕΚ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
21η 126 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/03/2023 18:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
22η 130 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 11:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
21η 124 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 16:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
22η 131 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 16:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
22η 127 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 11:00 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΑΕΚ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
22η 129 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 12:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
22η 128 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
22η 132 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04/2023 18:45 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
21η 083 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04/2023 20:00 ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
21η 125 A.K. «RIVER CAMP» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/04/2023 19:15 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ-13
Α' ΠΡΟΚ. 001 Α.Κ. «PLANET» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 13:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
Αν και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή έρθουν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα των πέντε λεπτών έκαστο, μικτός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι) κατά την διαδικασία που προβλέπεται πλέον στον ΚΑΝΟΝΑ 10 της τροποποίησης των Futsal Laws Of The Game της FIFA 2020-21 (πέντε πέναλτι έκαστη ομάδα).
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
22η 116 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 15:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
22η 113 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 13:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΕΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
22η 114 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 14:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
22η 115 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 15:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
22η 117 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 17:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
22η 071 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 14:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
22η 070 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
14η 069 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 18:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
22η 072 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 14:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
18η 071 Α.Κ. «MAROUSSI A.C.» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 14:00 Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
18η 069 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 16:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
18η 072 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 11:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
18η 070 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 11:45 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
12η 046 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 18:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ  2013 ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
18η 072 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 13:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
18η 070 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
18η 071 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 10:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
18η 069 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 15:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
016 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 12:00 ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
11η 022 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023 20:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
11η 021 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 15:00 ΑΕΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις