22/06/2024

28/10 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 29-31 Οκτωβρίου 2022, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League και πρωταθλήματα Κ-18, K-16, K-13 και Κ-12.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
013 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ  «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 14:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΑΡΙΣΑ  FUTSAL  ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.  ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.  ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.  ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
012 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ  «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 19:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ  ΝΤΑΛΑΣ Π.  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.  ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
015 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 19:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.  ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.  ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.  ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
011 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 21:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.  ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
014 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ  ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2022 21:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL  ΑΕΚ  ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
FUTSAL LEAGUE
1η  002 Α.Κ.  ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 18:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΣΑΜΟΣ FUTSAL  ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.  ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
1η  001  Α.Κ.  «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 22:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.  ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.  ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
1η  003  ΚΛΕΙΣΤΟ  ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 18:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ  FUTSAL ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.  ΚΕΠΠΑ Μ.  ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ Α.
1η  001  ΑΝΑΒΟΛΗ  ----- Γ.Σ. ΙΠΠΕΠΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Ο. ΔΗΜΟΥ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  --
1η  003 ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ 03/12/2022 ή  04/12/2022 ----- ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ  --
1η  002  ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ  ΟΡΙΣΜΟΥ  ----- Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ FUTSAL
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
4η  019  Α.Κ. «ORION» ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 17:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ  ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕΚ  ΝΤΑΛΑΣ Π.  ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.  ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
4η  020  Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ.  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 18:30 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
4η  022  Α.Κ. «DRAGAU» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 14:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ  ΣΥΡΡΟΣ Γ.  ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  ΠΑΝΤΟΥ Γ.
4η  024  Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ  – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 17:15 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.  ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.  ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.  ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
4η  023  Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ  (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 18:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL  ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.  ΠΑΝΤΟΥ Γ.  ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
4η  021  ΑΝΑΒΟΛΗ  ----- Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL  ---
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
4η  020  Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ.  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 17:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
4η  019  Α.Κ.  Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 12:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ  ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕΚ  ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.  ΝΤΑΛΑΣ Π.
4η  024  Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ  – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.  ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
4η  023  Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ  (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL  ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.  ΠΑΝΤΟΥ Γ.
4η  021  Α.Κ. «ΠΑΛΛΗΝΗ  ARENA» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 18:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ  ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
4η  022  ΑΝΑΒΟΛΗ  ----- Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ  ---
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
2η  008  Α.Κ. «DRAGAU» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 13:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ  ΣΥΡΡΟΣ Γ.
2η  009  A.K. «RIVER  CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ  ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.  ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
2η  010 Α.Κ.  ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.  ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
1η  006  Α.Κ. «ΔΑΙΣ»  ΤΕΤΑΡΤΗ 02/11/2022 19:45 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ  ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
2η  007  Α.Κ. «GALAXY  SOCCER CLUB» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/11/2022 21:00 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ  ΑΕΚ  ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
2η  011 ΑΝΑΒΟΛΗ  ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ  16/11/2022 ----- Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν.  ΚΟΣΜΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ  --
2η  012 ΑΝΑΒΟΛΗ  ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ  23/11/2022 19:00 ----- ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ  --
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
1η  007  Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ  ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 11:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.  ΑΕΚ  ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
1η  011  Α.Κ.  «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 14:30 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ  ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΠΡΑ  ΑΠΣ  ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
1η  010  Α.Κ. 5Χ5 «540» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:30 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΣΚΕΥΗΣ  ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
1η  008  Α.Κ. «PLANET» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 18:00 ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ  ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
1η  009  A.K. «RIVER  CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 17:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ  ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Ο ΜΙΛΩΝ  ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
1η  012 ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ  19/11/2022 ή ΚΥΡΙΑΚΗ  20/11/2022 ----- ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΥ  --
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις