27-28/11 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών
27-28/11 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

27-28/11 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-9 για το διήμερο 27-28 Νοεμβρίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (1η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Πρωτάθλημα Κ-14 (9η Αγωνιστική)

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. (1η Αγωνιστική)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΑΡΡΑΣ Α.

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΑΕΚ (01.12.2021)

ΚΑΡΡΑΣ Α.

Πρωτάθλημα Κ-13 (9η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΑΕΚ

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε.

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

Πρωτάθλημα Κ-12 (8η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» – Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ (4η Αγωνιστική 26.11.2021)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΑΕΚ  – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (6η Αγωνιστική)

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ.

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΑΕΚ

ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΑΡΡΑΣ Α.

Πρωτάθλημα Κ-11 (8η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – AEK

ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

Πρωτάθλημα Κ-10 (9η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΑΕΚ

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-9 (8η Αγωνιστική)

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΑΕΚ – ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ

ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ.

ΠΑΝΤΟΥ Γ.