21/05/2024

27/01 Ορισμοί ανδρών & γυναικών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 28-30 Ιανουαρίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, Women’s Futsal Championship, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
14η 067 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 21:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
14η 070 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 17:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
14η 068 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 22:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΤΑΛΑΣ Π. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΜΠΟΝΤΙΩΤΗΣ Κ.
14η 069 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 22:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΕΚ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
14η 066 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 30/01/2023 21:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
FUTSAL LEAGUE
11η 023 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 11:30 ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  Α.Ο. ΝΤΑΛΑΣ Π. ΡΙΓΛΗ Α.   ΣΚΟΥΝΔΡΙΑΝΟΣ
WOMEN'S FUTSAL CHAMPIONSHIP
010 Α.Κ. «DRAGAU» ΔΕΥΤΕΡΑ 30/01/2023 21:45 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
027 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 15:00 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ Λ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
15η 080 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 13:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
15η 083 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 16:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
15η 079 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 17:30 ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
15η 084 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 17:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
15η 082 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 18:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
15η 081 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ --      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
15η 074 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 14:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
15η 075 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 16:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
032 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 17:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
15η 073 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
15η 076 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
11η 033 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 13:15 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
11η 032 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 10:00 ΑΕΚ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
11η 031 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL --  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
11η 051 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 19:00 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
11η 050 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 19:30 Α.Ο, ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
11η 048 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 10:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
11η 049 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 11:15 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
054 Α.Κ. «PLANET» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 12:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
13η 077 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
13η 078 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 10:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
13η 076 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 11:15 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
13η 073 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 11:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
13η 075 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
13η 074 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 19:00 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
13η 070 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 14:00 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
13η 071 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 15:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
13η 069 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 15:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
13η 068 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
13η 067 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 16:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
11η 043 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 10:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
11η 041 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 11:00 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
11η 044 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 14:00 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
11η 042 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 17:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
11η 043 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 17:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
11η 044 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 11:10 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
11η 041 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 11:15 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
11η 042 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 12:30 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
11η 042 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 10:45 ΑΕΚ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
11η 041 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 13:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
11η 043 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 15:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
11η 044 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 10:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
011 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 14:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
012 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ --
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
011 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
012 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΑΕΚ --
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
012 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 16:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
011 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 14:45 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΚ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
011 Α.Κ. «PLANET» ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023 11:15 ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL ΑΕΚ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
009 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023 10:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
012 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ --
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις