22/06/2024

26-27-30/03 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-10 για το διήμερο 26-27 και την 30η Μαρτίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (Ημιτελικά, γ’ αγώνας)

Α.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 12:45 • Α.Κ. “BOCA ARENA”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ B., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα υπάρξει παράταση δύο ημιχρόνων, με διάρκεια πέντε (5) λεπτά μικτός χρόνος έκαστο. Αν και μετά την παράταση το αποτέλεσμα είναι εκ νέου ισόπαλο, ακολουθούν πέναλτι, πέντε (5) για κάθε ομάδα.

Πρωτάθλημα Κ-14 (21η Αγωνιστική)

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 11:30 • ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» (Εξ αναβολής 19η Αγωνιστική)

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 18:15 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ (Εξ αναβολής 19η Αγωνιστική)

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 10:30 • Α.Κ. «ΔΑΪΣ»

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 11:30 • ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.»

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 12:45 • Α.Κ. “PLANET”

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 16:00 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-13 (21η Αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 10:00 • A.K. “RIVER CAMP”

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 11:15 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 16:30 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 18:00 • Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» (Εξ αναβολής 16η Αγωνιστική)

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 13:00 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022• 16:15 • A.K. “CHAMPIONS”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 18:00 • Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» (Εξ αναβολής 20η Αγωνιστική)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-12 (Ημιτελικά, α’ αγώνας)

ΑΕΚ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 17:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 20:00 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα υπάρξει παράταση δύο ημιχρόνων, με διάρκεια πέντε (5) λεπτά μικτός χρόνος έκαστο. Αν και μετά την παράταση το αποτέλεσμα είναι εκ νέου ισόπαλο, ακολουθούν πέναλτι, πέντε (5) για κάθε ομάδα.

Πρωτάθλημα Κ-11 (Ημιτελικά, α’ αγώνας)

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 14:30 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/03/2022 • 18:00 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα υπάρξει παράταση δύο ημιχρόνων, με διάρκεια πέντε (5) λεπτά μικτός χρόνος έκαστο. Αν και μετά την παράταση το αποτέλεσμα είναι εκ νέου ισόπαλο, ακολουθούν πέναλτι, πέντε (5) για κάθε ομάδα.

Πρωτάθλημα Κ-10  (21η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 10:00 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 12:00 • Α.Κ. «ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ»

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2022 • 13:15 • Α.Κ. “CHAMPIONS” (Εξ αναβολής 19η Αγωνιστική)

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 10:00 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 11:30 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 15:00 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2022 • 16:15 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις