20/04/2024

25-26/02 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-14 ως Κ-10 για το διήμερο 25-26 Φεβρουαρίου.

Πρωτάθλημα Κ-14 (16η Αγωνιστική)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 11:00 • Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ»

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 12:00 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 18:15 • Α.Κ. “PLANET”

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

Πρωτάθλημα Κ-13 (16η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/02/2022 • 15:00 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 13:00 • ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ.

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 13:00 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 13:45 • Α.Κ. “PLANET”

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Πρωτάθλημα Κ-12 (Προημιτελικοί, α’ αγώνες)

ΑΕΚ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/02/2022 • 11:30 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 12:00 • Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ»

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 15:45 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 17:00 • Α.Κ. “PLANET”

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

Πρωτάθλημα Κ-11 (Προημιτελικοί, α’ αγώνες)

ΑΕΚ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/02/2022 • 10:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/02/2022 • 13:30 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/02/2022 • 16:45 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 15:15 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-10 (16η Αγωνιστική)

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/02/2022 • 13:00 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ» (Εξ αναβολής 12η Αγωνιστική)

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 09:30 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 09:45 • Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ»

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 11:45 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 12:00 • Α.Κ. «ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ»

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 12:30 • Α.Κ. “PLANET”

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/02/2022 • 13:15• Α.Κ. “CATENACCIO”

ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις