01/12/2023

25/11 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 25-28 Νοεμβρίου 2022, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League και πρωταθλήματα Κ-18 ως και Κ-9.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
033 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 16:30 ΑΕΚ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
035 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 21:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
034 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 15:30 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΤΑΝΑΣ Ι. --
032 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 21:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
031 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/2022 21:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
FUTSAL LEAGUE
011 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. FUTSAL ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΝΤΑΛΑΣ Π. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
010 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 18:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ  FUTSAL Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. ΚΕΠΠΑ Μ.   ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ Α.  
010 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/2022 20:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
011 Α.Κ. Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/2022 22:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
005 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/2022 21:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.  
043 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 18:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.  
046 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 13:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.  
045 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 17:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.  
047 Α.Κ. «ORION» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 17:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.  
013 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 18:00 ΑΕΚ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
044 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 18:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  
048 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ---        
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
005 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 11:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
045 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 13:30 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
046 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 11:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
047 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 13:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
044 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
043 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΑΕΚ ---  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
013 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 17:15 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΚ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
014 Α.Κ. «DRAGAU» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 13:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
024 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 15:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
022 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 15:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
025 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 11:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
023 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 19:00 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
021 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΑΕΚ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ---
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
035 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 11:15 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
032 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 17:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
034 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 17:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
031 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 10:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΕΚ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
036 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 11:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
033 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 15:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΤΑΛΑΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
032 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 13:15 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
031 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 15:15 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΚ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
034 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 16:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
035 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 11:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
033 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 18:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
018 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
019 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 16:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
017 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 09:45 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
020 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 11:15 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
006 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/2022 20:15 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
020 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 13:00 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.
018 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 16:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
017 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 11:15 ΑΕΚ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
019 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
018 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
017 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 10:00 ΑΕΚ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
020 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 10:00 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
019 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 17:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις