21/05/2024

24/02 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 24-26 Φεβρουαρίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-11.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
18η 088 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/2023 21:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
18η 090 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 16:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
18η 087 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 16:30 ΑΕΚ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
18η 089 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 18:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΜΠΟΝΤΙΩΤΗΣ Κ.
18η 086 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 22:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
FUTSAL LEAGUE
13η 028 ΚΛΕΙΣΤΟ «ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ» ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Σ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε. ΤΑΝΑΣ Ι.   ΒΗΤΤΑΣ Β.
13η 027 ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 ή ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 ------ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL --      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
19η 108 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 15:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
19η 107 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 14:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
19η 104 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 26/02/2023 12:30 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
19η 103 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/2023 21:30 αλλαγή για ΚΥΡΙΑΚΗ 26/02/2023 17:00 AEK Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
19η 106 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 26/02/2023 17:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
19η 105 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ------ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL --      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
19η 092 Α.Κ. «ΠΑΛΛΗΝΗ ARENA» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 10:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
19η 089 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 26/02/2032 11:15 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
19η 090 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 26/02/2023 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
19η 091 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 26/02/2023 16:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
17η 098 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/2023 20:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
17η 099 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/2023 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
17η 102 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 12:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
17η 101 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 14:15 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
10η 055 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/2023 20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΑΕΚ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
17η 100 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/2023 19:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ --
17η 097 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ --
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
17η 087 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 14:00 ΑΕΚ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
17η 089 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 14:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
17η 090 Α.Κ. «CATENACCIO» ΠΕΜΠΤΗ 09/03/2023 19:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ --
17η 091 ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 ή ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 ------ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ --
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
12η 046 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/2023 19:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟΝΕΣ FUTSAL ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
12η 045 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023 10:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις