20/04/2024

23-24/10 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-9 για το διήμερο 23-24 Οκτωβρίου

Πρωτάθλημα Κ-15 (4η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΝΤΑΛΑΣ Π.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-14 (4η Αγωνιστική)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – ΑΕΚ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ B.

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ (2η Αγωνιστική)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΑΕΚ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (1η Αγωνιστική)

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ.

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

Πρωτάθλημα Κ-13 (4η Αγωνιστική)

ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL – ΑΕΚ

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ 

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ (5η Αγωνιστική)

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-12 (4η Αγωνιστική)

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ (3η Αγωνιστική)

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΨΥΧΙΚΟ Α.Ε. 

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.

Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. – ΑΕΚ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-11 (4η Αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ 

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΑΕΚ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-10 (4η Αγωνιστική)

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. 

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – ΑΕΚ

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-9 (3η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΚ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. – ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. 

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις