21/05/2024

22-23/01 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-9 για το διήμερο 22-23 Ιανουαρίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (11η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 09:30 • Α.Κ. “BOCA ARENA”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 10:45 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 11:15 • A.K. “RIVER CAMP”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-14 (12η Αγωνιστική)

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 11:30 • ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ “SO.C.”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – AEK

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 13:15 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 14:30 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 13:00 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ “PLANET”

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-13 (12η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 11:00 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 11:30 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 12:30 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 14:30 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 16:30 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Πρωτάθλημα Κ-12 (12η Αγωνιστική)

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 17:00 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 10:00 • Α.Κ. “PARADISE PARK”

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 12:00 • Α.Κ. «ΔΑΙΣ»

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 13:45 • A.K. “RIVER CAMP”

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» – ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 14:30 • Α.Κ. «Ο ΜΙΛΩΝ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 19:00 • Α.Κ. “PLANET”

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-11 (12η Αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 15:15 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 10:30 • Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ

ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 14:00 • Α.Κ. “PLANET”

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 17:15 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Πρωτάθλημα Κ-10 (12η Αγωνιστική)

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 13:00 • Α.Κ. «ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ»

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 09:45 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 10:45 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 11:45 • Α.Κ. “PLANET” (Εξ αναβολής 1η αγωνιστική)

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 • 16:00 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Πρωτάθλημα Κ-9 (Εξ αναβολής)

ΑΕΚ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 10:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER” (Εξ αναβολής 6η αγωνιστική)

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 • 15:30 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ (Εξ αναβολής 10η αγωνιστική)

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις