24/07/2024

21/10 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 22-24 Οκτωβρίου 2022, για:

Stoiximan Futsal Super League και πρωταθλήματα Κ-18 ως και Κ-9.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
014 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
011 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 14:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:00 ΑΕΚ ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
012 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 19:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΔΑΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.   ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
013 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/2022 21:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
018 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 12:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
014 Α.Κ. «ORION ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 17:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΠΑΝΤΟΥ Γ.
015 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
013 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:45 ΑΕΚ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΑΔΑΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
016 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 19:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
017 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 19:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
015 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 11:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΧΡΟΝΟΠΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
018 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 11:15 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
016 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
014 Α.Κ. «ALMA CLUB»   ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 17:15 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
017 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 18:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
013 ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 ή ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 ---- ΑΕΚ ΚΟΜΠΡΑ  ΑΠΣ -----
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
003 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 10:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
001 Α.Κ. «ORION» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 13:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
002 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 17:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
001 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 11:15 ΑΕΚ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
004 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΚΤΗ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 12:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
005 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 18:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
002 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 11:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
003 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 17:50 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
005 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 10:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΝΤΑΛΑΣ Π.
003 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 13:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΠΑΝΤΟΥ Γ.
002 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
004 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 17:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
001 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 11:15 ΑΕΚ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
006 ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 02/11/2022 ----- ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ -----
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
001 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 12:30 ΑΕΚ ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
005 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 15:15 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΣΚΕΥΗΣ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
002 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
006 Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 10:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
004 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 14:30 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Ο ΜΙΛΩΝ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
003 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 18:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
004 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 19:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
002 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
003 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:30 ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟΝΕΣ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
001 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:45 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
001 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 10:00 ΑΕΚ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
004 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 10:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
003 Α.Κ. «MAROUSSI A.C.» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 16:15 Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
002 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 11:15 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
004 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 11:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
002 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 09:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
001 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 10:00 ΑΕΚ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
003 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 13:30 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις