21/05/2024

20/01 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 21-23 Ιανουαρίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
13η 061 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 18:45 ΑΕΚ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΛΙΟΔΑΚΗΣ Ε.   ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ι. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
13η 064 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 17:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
13η 065 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 17:30 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΤΑΝΑΣ Ι. --
13η 062 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 20:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
13η 063 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/2023 21:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.   ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΜΠΟΝΤΙΩΤΗΣ Κ.
FUTSAL LEAGUE
10η 022 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   BADEMCI Y. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
10η 020 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
10η 020 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 17:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΘΛΗΤΩΝ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ι.   ΛΙΟΔΑΚΗΣ Ε. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
10η 021 ΕΑΚ ΜΠΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 20:00 ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε. ΤΑΝΑΣ Ι.  
10η 021 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ  
016 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
14η 075 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 13:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΛΙΟΔΑΚΗΣ Ε.   ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ι. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
14η 078 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 14:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΝΤΑΛΑΣ Π. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.      
14η 074 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 16:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.  
14η 073 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 18:15 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΑΕΚ ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  
14η 077 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 16:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.      
14η 076 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL -- --      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
14η 072 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 13:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΝΤΑΛΑΣ Π. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
14η 070 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 17:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
14η 071 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 15:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
14η 069 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 20:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Σ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
10η 028 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 14:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ Ε. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ι.     ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
10η 030 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.      
10η 029 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL -- --      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
10η 047 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 17:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
10η 044 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 20:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
10η 046 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 11:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
10η 045 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
006 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΤΡΙΤΗ 24/01/2023 19:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
12η 072 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
12η 071 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 13:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
12η 069 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 15:30 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
12η 068 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 16:45 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
12η 067 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 11:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ AEK ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
12η 070 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 14:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
12η 062 A.K. «RIVER CAMP» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 13:15 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΑΕΚ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
12η 063 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 14:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
12η 065 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 15:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
12η 066 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 15:15 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
12η 064 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 17:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π..
051 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 10:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
050 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 12:45 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
10η 038 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 11:30 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
10η 040 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
10η 039 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
10η 037 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 16:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
10η 038 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 13:00 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
10η 037 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 15:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ ΝΤΑΛΑΣ Π.
10η 039 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 16:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
10η 040 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 17:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
10η 038 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/01/2023 18:15 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
10η 040 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
10η 037 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 16:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
10η 039 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 15:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
010 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 18:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. BADEMCI Y.
009 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 10:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
009 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 11:45 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΕΚ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
010 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε.  
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
009 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 13:00 AEK ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
010 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 15:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
009 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 12:15 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
010 Α.Κ. «PLANET» ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023 11:00 ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις