24/07/2024

19-20-22/03 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-10 για το διήμερο 19-20 και την 22α Μαρτίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (Ημιτελικά, γ’ αγώνας)

Α.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 11:00 • Α.Κ. “BOCA ARENA”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα υπάρξει παράταση δύο ημιχρόνων, με διάρκεια πέντε (5) λεπτά μικτός χρόνος έκαστο. Αν και μετά την παράταση το αποτέλεσμα είναι εκ νέου ισόπαλο, ακολουθούν πέναλτι, πέντε (5) για κάθε ομάδα.

Πρωτάθλημα Κ-14 (19η & 20η Αγωνιστική)

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 10:30 • Α.Κ. «ΔΑΪΣ»

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 10:30 • Α.Κ. «ΔΑΪΣ»

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 11:45 • Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ»

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΑΕΚ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 13:45 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 19:15 • Α.Κ. “PLANET”

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-13 (19η & 20η Αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 10:00 • A.K. “RIVER CAMP”

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 10:45 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 14:30 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 16:00 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 17:15 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

ΑΕΚ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 11:15 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 14:00 • ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ.

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 18:00 • Α.Κ. “PLANET”

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-12 (Προημιτελικά, γ’ αγώνας)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΤΡΙΤΗ 22/03/2022 • 19:30 • Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ»

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 19:00 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα υπάρξει παράταση δύο ημιχρόνων, με διάρκεια πέντε (5) λεπτά μικτός χρόνος έκαστο. Αν και μετά την παράταση το αποτέλεσμα είναι εκ νέου ισόπαλο, ακολουθούν πέναλτι, πέντε (5) για κάθε ομάδα.

Πρωτάθλημα Κ-11 (Προημιτελικά, γ’ αγώνας)

ΑΕΚ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 12:30 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα υπάρξει παράταση δύο ημιχρόνων, με διάρκεια πέντε (5) λεπτά μικτός χρόνος έκαστο. Αν και μετά την παράταση το αποτέλεσμα είναι εκ νέου ισόπαλο, ακολουθούν πέναλτι, πέντε (5) για κάθε ομάδα.

Πρωτάθλημα Κ-10  (19η & 20η Αγωνιστική)

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 10:00 • Α.K. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 12:00 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 13:00 • Α.K. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2022 • 16:00 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

ΑΕΚ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 10:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 10:30 • Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ»

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 13:00 • Α.Κ. «ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ»

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 15:00 • Α.Κ. “CATENACCIO”

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022 • 16:45 • Α.Κ. “PLANET”

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις