21/05/2024

19-20/02 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-9 για το τριήμερο 19-20 Φεβρουαρίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (14η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 13:00 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΠΑΝΤΟΥ Γ., ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 17:00 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 12:00 • A.K. “RIVER CAMP”

ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-14 (15η Αγωνιστική)

ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ/ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 11:15 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 15:15 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-13 (15η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 11:45 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

ΑΕΚ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 13:45 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 16:30 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε – ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 18:30 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-12 (14η Αγωνιστική)

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 13:30 • Α.Κ. «ΔΑΙΣ»

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 17:15 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 11:00 • Α.Κ. “PARADISE PARK”

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΕΚ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 12:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ/ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 12:30 • Α.Κ. “PLANET”

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» – ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 14:00 • Α.Κ. «Ο ΜΙΛΩΝ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-11 (14η Αγωνιστική)

ΑΕΚ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 12:30 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 10:30 • Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 14:00 • Α.Κ. “PLANET”

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 17:00 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Πρωτάθλημα Κ-10 (15η Αγωνιστική)

ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ/ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 10:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 10:30 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 14:30 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 15:15 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2022 • 16:00 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 15:30 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Πρωτάθλημα Κ-9 (Ημιτελικά, β’ αγώνες)

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 16:00 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2022 • 17:00 • Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ»

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις