22/06/2024

18/11 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 19-21 Νοεμβρίου 2022, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League και πρωταθλήματα Κ-18 ως και Κ-9.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
028 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 17:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
027 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 19:15 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
030 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 20:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.   ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
026 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 21:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
029 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 21/11/2022 21:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.   ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
FUTSAL LEAGUE
008 ΚΛΕΙΣΤΟ «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 13:00 ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. FUTSAL ΒΥΖΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ Γ. ΜΑΪΝΩΛΑΣ Ε.   ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Α. ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Κ.
009 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 14:30 ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
009 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 19:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.  
008 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 20:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ  FUTSAL ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΕΛΕΛΗΣ Ι. ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. ΚΕΠΑ Μ. ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ Α.  
007 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 22:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.  
007 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ----        
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
039 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 09:45 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν..
042 Α.Κ. «DRAGAU» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 13:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
040 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.    
041 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 16:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
037 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 18:00 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
038 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ----      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
039 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 11:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
041 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 17:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
040 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 17:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
038 Α.Κ. «CATENACCIO» ΤΡΙΤΗ 22/11/2022 15:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
037 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ---  
042 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ---  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
011 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 12:30 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΑΕΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
012 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 15:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
010 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ----  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
019 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 14:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΑΕΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
020 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
016 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 18:00 ΕΡΜΗΣ ‘ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
018 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 18:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
017 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 19:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
026 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 10:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
028 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 10:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
027 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 11:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
030 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 14:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.
029 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 16:45 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
025 ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 ή ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 ----- ΑΕΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ----
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
018 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 13:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
028 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 16:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
026 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 16:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
025 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2022 10:00 ΑΕΚ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Ο ΜΙΛΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.
027 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 15:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
018 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 13:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
030 Α.Κ. 5Χ5 «540» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 16:30 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
029 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ----
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
013 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 14:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
014 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
015 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 10:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
016 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 15:15 ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟΝΕΣ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
016 Α.Κ. «MAROUSSI A.C.» ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 09:45 Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΑΕΚ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
013 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 13:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
014 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
007 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 19:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
015 ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 ή ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 ----- ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ----
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
016 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 13:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΑΕΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
013 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ- ΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 16:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
014 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 17:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
015 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/2022 19:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις