20/04/2024

17/03 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 17-20 και 22 Μαρτίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
2οι ΠΡΟΗΜ. 096 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 19:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
2οι ΠΡΟΗΜ. 095 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/2023 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
Αν και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή έρθουν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα τριών λεπτών έκαστο καθαρός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι), πέντε (5) για κάθε ομάδα.
FUTSAL LEAGUE
10η 021 ΚΛΕΙΣΤΟ «ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 20:30 ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.   ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
22η 124 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 17:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
22η 122 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 17:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.    
22η 121 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 17:30 AEK ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
22η 125 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 18:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
22η 123 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 20:15 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
22η 126 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ---      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
16η 077 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/03/2023 21:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
22η 100 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 15:30 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. BADEMCI Y.
22η 097 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 16:00 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
22η 099 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 18:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. BADEMCI Y.
22η 098 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/03/2023 19:15 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
16η 078 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/2023 21:15 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
1οι ΗΜΙΤΕΛ. 043 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 15:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΝΤΑΛΑΣ Π.
1οι ΗΜΙΤΕΛ. 044 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 17:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
17η 068 Α.Κ. «ORION» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 13:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
17η 071 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 16:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
17η 069 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 11:15 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕΚ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
17η 070 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 16:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
18η 107 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/03/2023 18:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
20η 120 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 14:30 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
20η 119 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
20η 115 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 17:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
20η 116 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 11:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
19η 114 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 14:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
10η 055 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/2023 20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΑΕΚ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
20η 117 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/2023 20:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
20η 118 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ----- Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ --
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
17η 090 Α.Κ. «CATENACCIO» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/03/2023 19:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
20η 106 A.K. «RIVER CAMP» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 12:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
20η 103 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 15:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
20η 102 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 16:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
20η 107 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 16:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
20η 104 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 18:00 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
20η 105 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 18:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
17η 065 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 10:00 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
17η 067 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
17η 066 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 10:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
17η 068 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 15:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
17η 068 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 10:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
17η 065 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 13:30 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΕΚ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
17η 067 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 18:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
17η 066 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 10:00 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΣΥΡΡΟΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
17η 065 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 11:15 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΑΕΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
17η 066 Α.Κ. «PLANET» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 13:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
17η 067 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 15:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
17η 068 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 12:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
10η 020 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΑΕΚ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
10η 019 Α.Κ. 5Χ5 «733» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 15:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
002 Α.Κ. Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 15:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
013 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 19:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
014 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023 13:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
010 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023 18:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις