22/02/2024

17/02 Ορισμοί ανδρών & γυναικών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 18-20 Φεβρουαρίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, Women’s Futsal Championship, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
17η 085 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 21:30 ΑΕΚ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
17η 081 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 15:30 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΤΑΝΑΣ Ι. -
17η 082 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 19:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
17η 083 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 20:45 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΜΠΟΝΤΙΩΤΗΣ Κ.
17η 084 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/2023 21:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
FUTSAL LEAGUE
12η 024 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 12:00 ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
12η 025 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 14:30 ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΘΛΗΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
12η 026 ΚΛΕΙΣΤΟ «ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 19:00 ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΤΑΝΑΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
18η 101 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 16:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
18η 102 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 17:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
18η 097 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 20:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
18η 099 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. BADEMCI Y.   ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
18η 100 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 17:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΤΑΛΑΣ Π. BADEMCI Y.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
18η 098 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ------ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL --      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
18η 085 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 14:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
18η 088 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 17:15 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
18η 086 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 13:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. BADEMCI Y.
18η 087 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 16:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. BADEMCI Y.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
12η 034 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 13:30 ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
13η 039 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 16:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
13η 037 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΠΕΜΠΤΗ 23/02/2023 18:45 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
13η 038 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL --  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
14η 057 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 12:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. Α.Ο, ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
14η 058 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 17:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
14η 056 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
14η 059 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 18:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
16η 092 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 12:00 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
16η 093 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 13:15 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
16η 096 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
10η 065 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
16η 094 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 12:15 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
16η 095 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 13:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
16η 091 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 17:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
16η 086 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 16:45 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
16η 083 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 13:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
16η 084 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 13:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
16η 082 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 15:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
16η 085 Α.Κ. 5Χ5 «540» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 16:15 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
14η 053 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 17:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
14η 056 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 18:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
14η 055 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 10:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
14η 054 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 12:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
14η 053 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 09:45 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
14η 054 Α.Κ. «MAROUSSI A.C.» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 10:00 Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
14η 056 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ
14η 055 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 11:15 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
14η 053 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 11:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
14η 056 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 14:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
14η 054 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 10:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
14η 055 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 18:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ14
017 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 11:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
012 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 18:30 ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ12
017 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 19:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
018 Α.Κ. ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023 13:00 ΑΕΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΑΣΤΕΡΗΣ
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ14
020 Α.Κ. 5Χ5 «733» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 14:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
019 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ --
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ12
019 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 14:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
020 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 15:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΚ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
WOMEN'S FUTSAL CHAMPIONSHIP
10η 039 Α.Κ. Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 18:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. FUTSAL ΝΤΑΛΑΣ Π. BADEMCI Y.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις