21/05/2024

16/12 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 17-19 Δεκεμβρίου 2022, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως και Κ-9 και «Ευ Αγωνίζεσθαι» Κοριτσιών 14-12 και Αγοριών 14-12.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
10η 048 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 19:30 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΤΑΝΑΣ Ι. --
10η 050 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 20:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΝΤΑΛΑΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
10η 047 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 21:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.   ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
10η 049 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 19:00 ΑΕΚ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
10η 046 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2022 21:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
FUTSAL LEAGUE
017 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
016 ΕΑΚ ΜΠΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 18:00 ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΒΗΤΤΑΣ Β.  
016 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 19:00 Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.  
017 Α.Κ. Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 20:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
018 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2022 20:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18
11η 066 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 14:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
11η 064 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 16:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.    
11η 065 Α.Κ. «ORION» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 17:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
11η 062 Α.Κ. «DRAGAU» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 17:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
11η 061 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 19:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΝΤΑΛΑΣ Π.
11η 063 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 20:15 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.    
016 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2022 20:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
11η 059 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 13:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
11η 057 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 17:30 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
010 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 11:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
11η 058 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 19:45 Α.Σ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
11η 056 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 21:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15
021 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 13:45 ΑΕΚ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
020 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 15:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
008 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 13:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 21:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14
036 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 16:15 ΑΕΚ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
037 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 19:30 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
038 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 19:00 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
039 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 1712/2022 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13
053 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 12:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
049 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 15:00 ΑΕΚ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
050 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 18:00 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
025 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 12:00 ΑΕΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
051 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 12:15 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
052 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 12:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
054 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2022 19:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
016 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2022 18:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12
047 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 10:00 ΑΕΚ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
051 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 12:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
048 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
050 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 11:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
049 ΑΝΑΒΟΛΗ ------ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ---
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ11
032 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
031 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 17:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
030 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 11:00 ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟΝΕΣ FUTSAL ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
029 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 14:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10
031 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 09:30 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
029 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 11:15 ΑΕΚ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
032 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 17:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
030 Α.Κ. «MAROUSSI A.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 12:45 Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ9
031 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 10:30 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
029 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 12:30 ΑΕΚ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
032 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 16:45 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΣΥΡΡΟΣ Γ.
030 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 10:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
008 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 11:00 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ14
005 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 17:30 ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
006 Α.Κ. 5Χ5 «733» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 12:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ12
001 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 10:45 ΑΕΚ ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
005 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 16:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
006 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL ---
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ14
006 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 13:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
005 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ---
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ12
005 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 11:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
006 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2022 12:00 ΑΕΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις