21/05/2024

13/01 Ορισμοί πρωταθλημάτων-κυπέλλων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 14-16 Ιανουαρίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Κύπελλο Υποδομών για Κ-12 ως και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
12η 057 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 21:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
12η 058 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 16/01/2023 21:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
12η 059 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 21:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
12η 060 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 17:30 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΑΕΚ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΤΑΝΑΣ Ι. --
12η 056 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 16/01/2023 19:15 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
FUTSAL LEAGUE
019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΘΕΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 11:30 ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΙΓΛΗ Α. ΣΙΠΚΑΣ Σ.   ΣΚΟΥΝΔΡΙΑΝΟΣ  
019 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 17:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
018 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 15:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΘΛΗΤΩΝ ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
018 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 16/01/2023 20:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
13η 068 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 11:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
13η 067 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 18:00 ΑΕΚ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
13η 070 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 13:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
13η 069 Α.Κ. «ORION» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 18:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΝΤΑΛΑΣ Π.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
13η 072 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 19:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.   ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
13η 071 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ---      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
13η 067 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 13:30 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
13η 065 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 14:30 Α.Σ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
13η 066 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
13η 068 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 17:45 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
025 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 16:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
026 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 11:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
027 Α.Κ. «DRAGAU» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 13:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
040 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 11:15 ΑΕΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
041 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 18:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
043 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 11:45 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
042 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 14:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
11η 061 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 10:00 ΑΕΚ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
11η 063 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 12:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
11η 064 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 17:00 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
11η 066 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
11η 065 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 19:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
11η 062 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 13:00 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
11η 057 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 11:00 ΑΕΚ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
11η 059 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 11:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
11η 058 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 12:00 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
11η 061 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 13:15 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
11η 060 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 16:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
033 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 16:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
035 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 17:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
034 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 09:45 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
036 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 09:45 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
033 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 15:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
002 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 17:15 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
035 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 10:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
034 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 11:15 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
036 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 16:00 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
035 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 10:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
034 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 12:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
036 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 11:00 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
033 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 19:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ-12
Α’ ΠΡΟΚ. ΦΑΣΗ 004 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 19:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
Αν και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή έρθουν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα των πέντε λεπτών έκαστο, μικτός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι) κατά την διαδικασία που προβλέπεται πλέον στον ΚΑΝΟΝΑ 10 της τροποποίησης των Futsal Laws Of The Game της FIFA 2020-21 (πέντε πέναλτι έκαστη ομάδα).
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
002 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 16:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
007 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 14:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
008 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ --
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
007 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 11:00 ΑΕΚ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
008 Α.Κ. ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 12:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ  
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
008 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΑΕΚ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
007 Α.Κ. 5Χ5 «733» ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 18:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
008 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023 10:00 ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
007 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ -
Στην κατηγορία Κ12 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις