20/04/2024

11-13/02 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-9 για το τριήμερο 11-13 Φεβρουαρίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (13η Αγωνιστική)

ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 10:30 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν., ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Α.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 10:00 • Α.Κ. “BOCA ARENA”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 14:30 • Α.Κ. “BOCA ARENA”

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.

Πρωτάθλημα Κ-14 (14η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 13:00 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – AEK

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 19:00 • Α.Κ. “PLANET”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 11:15 • ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.»

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 15:30 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-13 (14η Αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 10:15 • A.K. “RIVER CAMP”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 15:00 • Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 16:30 • Α.Κ. “PLANET”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 18:00 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 12:00 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-12 (10η Αγωνιστική)

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 12:15 • Α.Κ. “CHAMPIONS” (Εξ αναβολής 10η Αγωνιστική)

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ – Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 20:45 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ (Εξ αναβολής 10η Αγωνιστική)

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 16:00 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ (Εξ αναβολής 11η Αγωνιστική)

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Πρωτάθλημα Κ-11

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 16:00 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Εξ αναβολής 10η Αγωνιστική)

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 09:00 • Α.Κ. “CATENACCIO” (Εξ αναβολής 11η Αγωνιστική)

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-10 (13η Αγωνιστική)

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 13:00 • Α.Κ. «ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ»

ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ A.O./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 13:15 • Α.Κ. “CATENACCIO”

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 14:30 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/02/2022 • 17:45 • Α.Κ. “PLANET”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 11:00 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 13:15 • Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-9 (Ημιτελικά)

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. – Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/02/2022 • 16:45 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ» (Εξ αναβολής 4η Αγωνιστική)

ΠΑΧΑΚΗΣ Ν.

ΑΕΚ – 4ος Α’ ΦΑΣΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 10:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

2ος Α’ ΦΑΣΗΣ – 3ος Α’ ΦΑΣΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022 • 12:30 • Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις