21/05/2024

11/11 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 12-14 Νοεμβρίου 2022, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League και πρωταθλήματα Κ-18 ως και Κ-9.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
021 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 15:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
025 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 15:30 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α.   ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
024 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:00 ΑΕΚ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
023 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 21:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
022 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/2022 21:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.   ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
FUTSAL LEAGUE
006 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 20:30 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.  
005 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 19:15 Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
005 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕ ΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.  
004 ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/01/2023 ή ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023 ----- ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ---        
004 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. FUTSAL Γ.Σ. ΙΠΠΕΠΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ----        
006 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ FUTSAL ---        
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
036 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 14:45 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.   ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
033 Α.Κ. «ORION» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.   ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
035 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 19:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
034 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 11:15 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
032 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 12:15 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
031 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΑΕΚ --      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
035 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
034 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 10:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
032 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 10:45 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
033 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:15 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
031 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΕΚ ---  
036 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ---  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
009 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 11:45 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
007 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 17:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
008 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ---  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
011 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 121/11/2022 10:30 ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
014 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 14:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
012 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 18:45 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
015 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 19:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
013 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 11:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
021 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 13:15 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
024 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕ ΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 14:15 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
023 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 11:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
019 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 15:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
020 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
022 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/2022 19:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
023 A.K. «RIVER CAMP» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 10:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
020 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Ο ΜΙΛΩΝ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
024 Α.Κ. 5Χ5 «540» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:30 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
019 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 18:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΑΕΚ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
021 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 ----- ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ---
022 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ---
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
010 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕ ΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 13:00 ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟΝΕΣ FUTSAL ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
011 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
012 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17:45 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΣΥΡΡΟΣ Γ.
009 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 13:30 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
011 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 11:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
010 Α.Κ. «MAROUSSI A.C.» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 16:15 Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
009 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 12:00 ΑΕΚ ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
012 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 17:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
011 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 10:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
010 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
009 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 10:45 ΑΕΚ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
012 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις