20/04/2024

10/03 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 9-13 και 15 Μαρτίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9, κύπελλο Κ-15 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
1οι ΠΡΟΗΜ. 094 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 21:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
1οι ΠΡΟΗΜ. 092 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 16:00 ΑΕΚ ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
1οι ΠΡΟΗΜ. 093 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 18:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΝΤΑΛΑΣ Π.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
1οι ΠΡΟΗΜ. 091 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 19:15 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
Αν και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή έρθουν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα τριών λεπτών έκαστο καθαρός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι), πέντε (5) για κάθε ομάδα.
FUTSAL LEAGUE
14η 029 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/03/2023 22:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
21η 118 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 16:45 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
16η 087 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 11:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
21η 115 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 17:00 AEK ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
21η 116 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 17:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. BADEMCI Y.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
21η 120 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 17:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
21η 117 Α.Κ. «DRAGAU» ΤΡΙΤΗ 14/03/2023 17:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.    
21η 119 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ------- ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ---      
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
21η 098 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 15:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
21η 100 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 15:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
21η 099 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 12:15 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
21η 097 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 15:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. BADEMCI Y.
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ-15
ΠΡΟΗΜ. ΦΑΣΗ 002 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 16:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
ΠΡΟΗΜ. ΦΑΣΗ 001 Α.Κ. «DRAGAU» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 14:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
Αν και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή έρθουν ισόπαλες μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα των πέντε λεπτών έκαστο, μικτός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι) κατά την διαδικασία που προβλέπεται πλέον στον ΚΑΝΟΝΑ 10 της τροποποίησης των Futsal Laws Of The Game της FIFA 2020-21 (πέντε πέναλτι έκαστη ομάδα).
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
16η 065 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
16η 066 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 15:00 ΑΕΚ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
16η 067 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 19:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
16η 064 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 10:00 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
14η 081 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/03/2023 19:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
19η 112 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 11:00 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
19η 109 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 12:30 ΑΕΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
19η 113 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
19η 111 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
19η 114 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 14:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
19η 110 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/03/2023 20:15 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
19η 099 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 13:30 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
19η 101 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
19η 098 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 15:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
19η 097 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 10:00 ΑΕΚ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
17η 091 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 14:45 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
19η 100 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 15:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
16η 063 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 12:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
16η 062 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 17:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
16η 064 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 17:00 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
16η 061 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 12:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
16η 063 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 10:00 ΑΕΚ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
16η 064 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 17:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
16η 061 Α.Κ. «MAROUSSI A.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 10:30 Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
16η 062 Α.Κ. «PLANET» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 12:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
16η 063 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 11:15 ΑΕΚ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
12η 047 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 13:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
16η 062 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 18:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
16η 064 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 18:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
16η 061 Α.Κ. «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ»  ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 10:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
012 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/03/2023 19:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
006 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 09:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
005 Α.Κ. Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 11:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
001 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 19:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
018 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 10:30 ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
003 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 14:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
003 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 14:20 ΑΕΚ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
004 Α.Κ. ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023 14:30 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΑΣΤΕΡΗΣ Η.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις