24/07/2024

10/02 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 11-14 Φεβρουαρίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
16η 079 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
16η 076 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ «ΣΤ. ΚΑΡΑΛΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 19:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΜΠΟΝΤΙΩΤΗΣ Κ.
16η 077 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 20:45 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
16η 078 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 22:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
16η 080 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/2023 22:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
FUTSAL LEAGUE
11η 023 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 18:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΘΛΗΤΩΝ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
11η 024 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/2023 22:00 ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
17η 095 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.   ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.  
17η 093 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 15:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.      
17η 096 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 17:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.      
17η 092 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 18:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
17η 094 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 20:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.  
17η 091 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ------ ΑΕΚ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL --        
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
17η 083 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 13:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
17η 082 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 14:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
17η 081 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
17η 084 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 18:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
13η 058 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 12:30 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.  
13η 057 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 20:00 Α.Ο, ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.  
13η 059 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 11:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  
13η 056 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 18:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Γ.  
12η 053 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 19:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.  
12η 055 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΤΡΙΤΗ 14/02/2023 19:50 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΣΥΡΡΟΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
15η 085 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 10:00 ΑΕΚ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
15η 088 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 10:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
15η 087 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
15η 060 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 19:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
15η 089 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 11:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
15η 086 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 16:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
15η 079 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 15:30 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
15η 077 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 11:15 ΑΕΚ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
15η 078 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 14:00 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
15η 081 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 15:30 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.
14η 073 Α.Κ. 5Χ5 «540» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 16:15 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
15η 080 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 16:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
13η 050 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
13η 051 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 17:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
13η 052 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 10:30 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
13η 049 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
13η 049 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 16:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
13η 050 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 17:45 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
13η 052 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 12:30 ΑΕΚ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΣΥΡΡΟΣ Γ.
13η 051 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 13:00 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
13η 050 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
13η 049 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 15:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
13η 052 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 10:00 ΑΕΚ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
13η 051 Α.Κ. «PARADISE PARK» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 11:45 Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
015 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 13:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
010 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 14:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
015 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- ΑΕΚ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ -
016 ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023 ----- ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. -
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
015 Α.Κ. 5Χ5 «733» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΑΕΚ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
016 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023 16:45 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
016 Α.Κ. «PLANET» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 17:30 ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
015 Α.Κ. «ΞΥΛΙΝΑ» ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023 16:00 Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις