21/05/2024

09/12 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 10-12 Δεκεμβρίου 2022, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League και πρωταθλήματα Κ-18 ως και Κ-9.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
045 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 15:30 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε.   ΤΑΝΑΣ Ι.  
041 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 17:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
043 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 19:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
042 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 21:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΚ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
044 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/2022 21:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
FUTSAL LEAGUE
014 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. ΚΕΠΠΑ Μ.   ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ Α.  
014 ΚΛΕΙΣΤΟ «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 12:00 ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ Ε. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ι.   ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Α. ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Κ.
015 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 20:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. FUTSAL ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
015 Α.Κ. Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/2022 20:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
10η 055 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 16:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΑΕΚ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.  
10η 056 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 11:15 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.  
10η 057 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 13:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.      
10η 058 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 18:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.  
10η 059 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/2022 20:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.  
10η 060 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 14:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
10η 052 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 10:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
10η 055 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 16:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
10η 053 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 19:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
10η 054 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 19:45 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
018 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 12:30 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
017 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)   ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 15:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
016 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 16:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
010 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 18:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
027 Α.Κ. «ORION» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 09:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
032 Α.Κ. «PLANET» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 10:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
034 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 11:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
031 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 14:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
033 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 17:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΑΕΚ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
035 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. --
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
018 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΠΕΜΠΤΗ 08/12/2022 20:00 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
013 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 11:15 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
045 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ»   ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
048 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 14:00 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
044 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 17:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
046 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 17:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
043 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 09:45 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
047 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 14:15 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
013 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 10:00 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
043 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 14:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
044 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 15:15 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
046 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 18:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
021 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 11:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
042 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 16:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΑΕΚ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
045 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 16:00 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
026 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 14:00 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
028 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 11:45 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
025 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 13:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟΝΕΣ FUTSAL ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
027 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
015 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 11:45 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
028 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 13:00 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
027 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 17:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΑΕΚ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
026 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 11:15 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
025 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 15:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
025 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 16:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
027 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΑΕΚ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
028 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 10:30 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
026 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΕΜΠΤΗ 15/12/2022 19:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
004 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
003 Α.Κ. 5Χ5 «733» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 17:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΑΕΚ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
003 Α.Κ. «PLANET» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 11:15 ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
004 Α.Κ. «ΞΥΛΙΝΑ» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 11:30 Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΕΚ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
004 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 12:00 ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
001 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 14:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΑΕΚ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις