21/05/2024

05-06/02 Ορισμοί πρωταθλημάτων υποδομών

Οι ορισμοί των διαιτητών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-15 ως Κ-9 για το διήμερο 5-6 Φεβρουαρίου.

Πρωτάθλημα Κ-15 (12η Αγωνιστική)

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 11:00 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 16:00 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ

ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι., ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 17:45 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.

Πρωτάθλημα Κ-14 (13η Αγωνιστική)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ A.O./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 14:00 • Α.Κ. “DRAGAU”

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 15:45 • ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ.

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 16:30 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ – ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 12:00 • Α.Κ. «ΔΑΙΣ»

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-13 (13η Αγωνιστική)

ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 11:00 • ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ.

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 14:30 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 16:45 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

ΑΕΚ – ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 10:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 16:30 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-12 (10η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 11:00 • Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ»

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ A.O./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ»

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 14:00 • Α.Κ. “DRAGAU”

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 15:45 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 18:45 • Α.Κ. “ORION”

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 11:00 • Α.Κ. «ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ»

ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.

ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ – Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 11:15 • ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ “SO.C.”

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.

Πρωτάθλημα Κ-11 (10η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 13:15 • ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 17:00 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 13:45 • Α.Κ. “CATENACCIO”

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 15:15 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.

Πρωτάθλημα Κ-10 (13η Αγωνιστική)

ΑΕΚ – ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 11:00 • Α.Κ. “GUGU CENTER”

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ – Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 12:15 • Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 13:15 • Α.Κ. “CHAMPIONS”

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 15:15 • Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ)

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ A.O./ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 15:15 • Α.Κ. “DRAGAU”

ΣΥΡΡΟΣ Γ.

ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/02/2022 • 15:30 • Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΤΟΥ Γ.

ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/02/2022 • 12:30 • Α.Κ. “CHAMPIONS” (Εξ αναβολής 1η Αγωνιστική)

ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.

Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις