21/05/2024

04/11 Ορισμοί κυπέλλου ανδρών & πρωταθλημάτων υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 5-7 Νοεμβρίου 2022, για:

Κύπελλο ανδρών και πρωταθλήματα Κ-18, K-16, K-15 ως και Κ-9.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Α' Π.Φ. 001 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΤΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 17:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. FUTSAL Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
Α' Π.Φ. 004 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 14:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
Α' Π.Φ. 002 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 07/11/2022 22:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
Α' Π.Φ. 003 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ FUTSAL -      
Α' Π.Φ. 005 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΣΑΜΟΣ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε.      
Α' Π.Φ. 006 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ      
Α' Π.Φ. 007 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Α' Π.Φ. 008 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΛΑΜΙΑ ΠΑΣ FUTSAL      

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Αν και οι δύο ομάδες σημειώσουν τον ίδιο αριθμό τερμάτων, δηλαδή έρθουν ισόπαλες  μετά την κανονική του λήξη, τότε ο αγώνας παρατείνεται κατά δύο (2) ημίχρονα των τριών λεπτών έκαστο, καθαρός χρόνος, χωρίς ενδιάμεσο διάλειμμα. Αν όμως κατά την πιο πάνω παράταση δεν σημειωθεί τέρμα, τότε ο νικητής θα αναδειχθεί με εκτέλεση επανορθωτικών λακτισμάτων (πέναλτι) κατά την διαδικασία που προβλέπεται πλέον στον ΚΑΝΟΝΑ 10 της τροποποίησης των Futsal Laws Of The Game της FIFA 2020-21 (πέντε πέναλτι έκαστη ομάδα).

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
028 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 19:45 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
029 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 12:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
025 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 17:30 ΑΕΚ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β.
030 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 17:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
027 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 18:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
026 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ --    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
028 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 18:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.  
025 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 12:45 ΑΕΚ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.  
030 ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.  
026 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16:30 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.  
027 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 17:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΣΥΡΡΟΣ Γ.  
029 ΑΝΑΒΟΛΗ ----- ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ --    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
006 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 13:00 ΑΕΚ ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
005 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 15:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
004 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
007 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 18:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
008 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 19:15 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
010 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 21:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
006 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 10:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
009 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 11:15 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
017 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
014 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 18:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
016 A.K. «RIVER CAMP»   ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 10:45 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
013 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 11:15 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
018 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 12:30 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
015 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 13:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
014 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 15:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
016 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 15:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
013 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 10:00 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
015 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 13:30 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Ο ΜΙΛΩΝ ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
018 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 14:30 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
017 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
007 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 17:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
008 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 18:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
006 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 12:00 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
005 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 13:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
008 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 13:00 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.
006 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 19:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
005 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 12:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
007 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 15:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
005 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 13:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
006 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16:45 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΑΕΚ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
008 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 11:00 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
007 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις