22/02/2024

03/03 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 3-5 και 8 Μαρτίου 2023, για:

Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
FUTSAL LEAGUE
12η 026 ΚΛΕΙΣΤΟ «ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 16:30 ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε. ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.   ΤΑΝΑΣ Ι.  
13η 027 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.   ΛΑΜΠΡΟΣ Χ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
20η 114 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 09:45 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  
20η 109 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 16:30 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ AEK ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
16η 090 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 18:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  
20η 113 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 13:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.  
20η 111 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 19:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΣΥΡΡΟΣ Γ.   ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
20η 110 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/2023 21:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.      
20η 112 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ------ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ --        
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
16η 080 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 16:45 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.  
20η 095 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.  
20η 096 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 15:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΤΑΛΑΣ Π. BADEMCI Y.  
20η 094 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 17:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
20η 093 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/2023 20:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
14η 041 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 12:30 ΑΕΚ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. BADEMCI Y.
14η 040 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 15:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ. ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
14η 042 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ --  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
15η 063 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 17:15 ΑΕΚ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
15η 061 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
15η 062 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 11:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
15η 060 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 14:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
18η 108 A.K. «RIVER CAMP» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 13:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
14η 079 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 15:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
18η 106 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 17:00 ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΑΜΠΡΟΣ Χ.
18η 105 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 18:00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
14η 080 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 12:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
18η 104 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 14:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
17η 100 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»   ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/2023 19:30 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
18η 103 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/2023 20:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΑΕΚ ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
18η 107 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/03/2023 19:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
14η 075 Α.Κ. «CATENACCIO» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 14:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.
18η 092 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 14:30 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΑΕΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
18η 096 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 11:15 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
18η 095 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 11:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
18η 064 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 16:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
18η 093 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 19:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΝΤΟΥ Γ.
17η 090 Α.Κ. «CATENACCIO» ΠΕΜΠΤΗ 09/03/2023 19:00 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.
14η 072 ΑΝΑΒΟΛΗ -- ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ --
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
15η 057 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 15:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
15η 060 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 10:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
15η 058 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 11:45 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
15η 059 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 14:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
15η 060 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 11:15 ΑΕΚ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
15η 058 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 13:00 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ 2013 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
15η 057 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 14:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
12η 045 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ «SO.C.» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 12:15 ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΕΚ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
15η 059 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 18:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
15η 060 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 10:00 ΑΕΚ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
15η 057 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 17:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟ ΝΕΣ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
15η 058 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 10:30 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
15η 059 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
005 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 13:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
006 ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 ----- Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL --
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
008 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023 18:30 ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
003 Α.Κ. «ΦΥΣΙΑΘΛΟΝ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023 09:30 ΑΕΚ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις