22/02/2024

03/02 Ορισμοί πρωταθλημάτων ανδρών & υποδομών

Ανακοινώνονται από την Επιτροπή Διαιτησίας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες 3-7 Φεβρουαρίου 2023, για:

Stoiximan Futsal Super League, Futsal League, πρωταθλήματα Κ-18 ως Κ-9 και Ευ Αγωνίζεσθαι.

ΑΓ Φ/Α ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 3ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
STOIXIMAN FUTSAL SUPER LEAGUE
15η 072 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΙΩΝ «Α. ΦΩΤΣΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 21:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
15η 074 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 16:00 ΑΕΚ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΛΑΜΠΡΟΣ Π. ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ Ι.
15η 073 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 17:00 ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Ε. ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ.
15η 075 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 17:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΝΤΑΛΑΣ Π. ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.   ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ. ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.
15η 071 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/2023 21:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Β. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε. ΣΑΧΙΝΗΣ Δ.
FUTSAL LEAGUE
020 Α.K. «ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/02/2023 22:00 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-18
15η 089 Α.Κ. «DRAGAU» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 15:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.  
15η 085 Α.Κ. «ΔΑΪΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 18:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΑΕΚ ΝΤΑΛΑΣ Π. ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κ.   ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.  
15η 090 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 17:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. BADEMCI Y.   ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.  
15η 088 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 19:00 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.   ΛΑΜΠΡΟΣ Π.  
15η 087 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 19:45 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΣΥΡΡΟΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.   ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.  
15η 086 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ------ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL -        
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
16η 080 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 16:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. BADEMCI Y.
16η 078 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 18:30 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
16η 077 Α.Κ. Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 19:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ. BADEMCI Y.
16η 079 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 20:15 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΠΑΝΤΟΥ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-15
12η 036 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 10:00 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
12η 034 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 13:00 ΑΕΚ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
12η 035 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ----- ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ -  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
12η 052 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 14:00 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΚ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
12η 054 ΑΝΟΙΧΤΟ Σ.Ε.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. Α.Ο, ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
12η 055 Α.Κ. ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 11:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΝΤΑΛΑΣ Π.
12η 053 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 18:45 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
14η 082 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 16:45 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
14η 084 Α.Κ. «PLANET-COSMOS» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 19:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
079 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 11:00 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΑΕΚ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
14η 080 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 12:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
14η 083 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 14:00 Α.Ο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
14η 081 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 15:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
14η 074 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 15:30 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
14η 076 Α.Κ. ΕΡΓΑΝΗΣ «Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 16:00 ΚΟΜΠΡΑ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΥΡΡΟΣ Γ.
041 Α.Κ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 16:30 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
14η 072 A.K. «RIVER CAMP» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 11:15 ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
10η 055 Α.Κ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 11:30 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
14η 075 Α.Κ. «CATENACCIO» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 13:15 Α.Ο. ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γ.
14η 073 Α.Κ. 5Χ5 «540» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 16:15 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-11
12η 048 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/0223 11:45 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
12η 047 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 14:15 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
12η 045 Α.Κ. «ΧΕΛΝΤΡΑΪΧ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 11:00 ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α.Ε. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
12η 046 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 16:15 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ ΘΡΑΚΟΜΕΚΑΔΟΝΕΣ FUTSAL ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
12η 048 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 13:00 Γ.Σ. ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
12η 047 Α.Κ.  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ) ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 15:30 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΚΟΛΟΚΥΘΑ Ο.
12η 046 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 17:30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΜΑΡΟΥΣΙ  2013 ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ Ε.
12η 045 ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ----- ΑΠΜΣ ΜΥΡΜΙΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΕΚ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-9
026 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/02/2023 19:30 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΣΥΡΡΟΣ Γ.
12η 048 Α.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 10:30 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Ν.
032 Α.Κ. «CHAMPIONS» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 14:15 ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
12η 046 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
12η 047 Α.Κ. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 13:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ FUTSAL Α.Σ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΟΡ. ΠΡ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.
12η 045 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΤΡΙΤΗ 07/02/2023 17:00 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FUTSAL ΑΕΚ ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
008 Α.Κ. «GUGU CENTER» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 14:00 ΝΕΣΤΟΡΑΣ Π.Σ. ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
013 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 14:30 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-12
014 Α.Κ. «ΔΑΙΣ»  ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 13:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
013 Α.Κ. 5Χ5 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 15:45 ΨΥΧΙΚΟΥ Α.Ε. ΑΕΚ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-14
013 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 16:30 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΠΣ ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
014 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 11:00 ΑΕΚ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΝΤΖΕΛΙΑΣ Ι.
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-12
012 Α.Κ. «5Χ5 ΘΗΣΕΙΟ» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 12:30 Α.Σ. ΑΘΗΝΑ ‘90 ΣΑΛΑΣ Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ.
013 Α.Κ. «ALMA CLUB» ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 15:15 Α.Σ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΟΝΙΟ FUTSAL ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.
014 Α.Κ. «GALAXY SOCCER CLUB» ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 11:00 ΑΕΚ Π.Α.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Στην κατηγορία Κ12 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 50 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 25 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Στην κατηγορία Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ η διάρκεια των αγώνων είναι 60 λεπτά μικτός χρόνος, σε δύο ημίχρονα των 30 λεπτών έκαστο (άρθρο 5, παρ. Ε της Προκήρυξης). Το εξοδολόγιο διαιτησίας ανέρχεται στα 15€ ανά παιχνίδι, με το γηπεδούχο σωματείο να είναι υπεύθυνο για την εξόφλησή του.
Share the Post:

Σχετικές δημοσιεύσεις